Клінічна практика здобувачів вищої освіти ФВМ у НВЦ БНАУ і ТОВ «Музей живої природи флори і фауни Олександрія»

З метою закріплення теоретичних знань, студенти ФВМ, спільно з викладачами кафедри паразитології та фармакології проходили клінічну практику в навчально-виробничому центрі Білоцерківського НАУ, інших господарствах з утримання тварин, в тому числі й на птахофермі та ТОВ «Музей живої природи флори і фауни Олександрія» м. Біла Церква.

Для встановлення епізоотичної ситуації щодо паразитозів тварин та птиці були відібрані проби для паразитологічного дослідження від курчат-бройлерів НВЦ БНАУ та від екзотичних тварин і птиці зоопарку парку «Олександрія». На кафедрі було проведене копрологічне дослідження.

Здобувачі вищої освіти 6 групи 3М курсу, 5 групи 4М курсу та 6 М курсу ознайомилися з екзотичними тваринами і птахами, їх умовами утримання, годівлі, експлуатації та отримали корисні знання й практичні навички з дисциплін «Паразитологія та інвазійні хвороби», «Зоонози та концепція єдиного здоров’я», «Ветеринарна епідеміологія», «Інвазійні хвороби птиці».

Л.М. Соловйова, доцент кафедри паразитології та фармакології

С.В. Рубленко, професор, завідувач кафедри паразитології та фармакології