ENG | УКР |

Компенсаторні курси «Основні поняття та принципи написання курсової роботи як самостійного наукового дослідження» для студентів спеціальності «Філологія»

 

З 10 по 18 лютого на факультеті права та лінгвістики для студентів спеціальності «Філологія» з ініціативи декана факультету, доцента В.Д. Борщовецької було організовано компенсаторні курси у формі 6 колоквіумів «Основні поняття та принципи написання курсової роботи як самостійного наукового дослідження», де на обговорення зі студентами було винесено найактуальніші питання та проблеми з написання курсової роботи. До організації та проведення колоквіумів долучилися й інші викладачі кафедри романо-германської філології, зокрема кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри В.Д. Ігнатенко, заступник декана А.М. Тарасюк, А.П. Зізінська, Ю.А. Пилипей,  кафедри іноземних мов, зокрема кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри О.П. Цвид-Гром, кафедри цивільно-правових дисциплін, зокрема кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри А.О. Пахомова.

Серія колоквіумів розпочалася із вивчення понятійного апарату наукового дослідження, що дало можливість обговорити зі студентами емпіричний етап написання наукової роботи. Крім цього, студенти дізналися про сучасні вимоги до структури та оформлення роботи, а також обговорили найпоширеніші помилки щодо стилістики курсової роботи. Студенти спеціальності «Філологія» мали змогу ознайомитися з основними принципами та правилами підготовки доповіді у супроводі презентації на захист курсової та культурою ведення наукової дискусії загалом. Бібліотекар  на корпусі № 6 Манішевська Т.І. розповіла про пошук інформації для наукової роботи та джерела, де її варто шукати. Завершилася серія колоквіумів дискусією на важливу та актуальну тему академічної доброчесності, що передбачає боротьбу з плагіатом, та правової охорони інтелектуальної власності, яка стосується кожного молодого науковця.

 

Завідувач кафедри романо-германської філології і перекладу,

кандидат педагогічних наук В.Д. Ігнатенко