Концепція розвитку викладання, вивчення та використання англійської мови у БНАУ: обговорення перспективного плану реалізації на 2023-2025 рр.

27 вересня на кафедрі іноземних мов було проведено круглий стіл із обговорення перспективного плану реалізації Концепції розвитку викладання, вивчення та використання англійської мови у БНАУ на 2023-2025 рр.

Олена Цвид-Гром, завідувач кафедри іноземних мов виступила із обговоренням покрокової реалізації Концепції та наголосила на завданнях, які слід виконати для досягнення мети Концепції.

Згідно з європейськими стандартами володіння мовою мінімально прийнятним рівнем для бакалавра є В2 (незалежний просунутий користувач). Для успішного вивчення курсу англійської мови за професійним спрямуванням вихідний рівень володіння мовою студента має бути не нижче В1. Цільовий рівень володіння іноземною мовою (В2) забезпечує академічну і професійну мобільність фахівця і є рекомендованим для вступу до магістратури.

Для магістра та доктора філософії цільовим рівнем володіння мовою є В2+, що забезпечує ефективне функціонування випускника в академічному та професійному середовищі.