Кращі навчальні практики. Цікаво й пізнавально про діяльність Білоцерківського пункту державного ветсанконтролю і нагляду на державному кордоні України та транспорті
Ринок праці вимагає чіткого визначення компетентності спеціаліста, розкриття його професійної майстерності. Поставлені завдання можуть успішно виконати лише ті, хто має теоретичні знання і практичні навики. Тому, основним у навчальній практики є ознайомлення студентів зі специфікою спеціальності, поглиблення знань, одержаних у процесі теоретичного навчання, набуття умінь та навичок, необхідних для застосування їх у майбутній виробничій діяльності.
29 березня студенти 3-ї та 4-ї груп 3 СП(б) курсу ФВМ побували на навчальній практиці з ветеринарно-санітарної експертизи у Білоцерківському пункті державного ветсанконтролю і нагляду на державному кордоні України та транспорті.
За словами Сергія Миколайовича, інспектора, головного фахівця ветеринарної медицини Білоцерківського пункту державного ветсанконтролю і нагляду на державному кордоні України та транспорті, його діяльність спрямована на забезпечення стійкого епізоотичного й екологічного благополуччя на території України.
Ми узнали про все, що стосується здійснення постійного контролю продукції тваринного походження, сировини, кормів, ветеринарних імунобіологічних засобів, що перетинають митний кордон держави, перевірки і видачі відповідних міжнародних сертифікатів. Цікаво було дізнатися й про роль служби в недопущенні несанкціонованого обігу в Україні ветеринарних препаратів закордонного виробництва. Також ми в черговий раз переконалися у життєвій необхідності вивчення і володіння іноземними мовами!
Почутим і побаченим цього дня ми залишилися задоволеними. Навчальна практика для нас, майбутніх фахівців ветеринарної медицини, виявилася пізнавальною і цікавою.
Юрчук Віталій, Цевух Софія, старости 3 і 4 груп 3 СП(б) курсу ФВМ
Букалова Н.В., доцент кафедри ветсанекспертизи,
гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського