Круглий стіл "Ідеї української державності кінця ХІХ початку ХХ ст."

Народ, що забуває власну історію приречений повторювати історичні помилки, – такими словами, після хвилини вшанування пам'яті жертв російсько-української війни, розпочато круглий стіл "Ідеї української державності кінця ХІХ початку ХХ ст." (до 31-ї річниці незалежності України"), що відбувся 27 вересня У БНАУ. Невипадково обрано такий історичний проміжок часу, оскільки на початку ХХ ст коли Україна отримала історичний шанс постати на світовій арені незалежною державою, все ж таки втратила її. Проаналізувати, щоб не повторити помилки минулого. У роботі круглого столу взяло участь 56 учасників, серед доповідачів були студенти всіх факультетів БНАУ, підготовленими співробітниками кафедри філософських та політичних наук. Сподіваємося, що даний захід підвищить гордість за свою країну! Перемоги нашій країні, вона неодмінно буде за нами! Слава Героям України!!!