Круглий стіл "Всесвітній день бджіл, як маніфест важливості та захисту запилювачів"

20 травня відзначають Всесвітній день бджіл. Щоб вшанувати бджолу та дізнатися більше про сучасне бджільництво студенти-відмінники біолого-технологічного факультету, які вивчають на третьому курсі бакалаврату за освітньою програмою "204-Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" долучилися сьогодні до надзвичайно цікавого заходу.

В ході вивчення дисципліни "Технологія виробництва продукції бджільництва" на чолі з досвідченим бджолярем доцентом Іваном Безпалим здобувачі взяли участь (онлайн) у Круглому столі "Всесвітній день бджіл, як маніфест важливості та захисту запилювачів" та Науковій відеоконференції "Стале бджільництво: захист та підтримка популяцій місцевих медоносних бджіл", організованого Торгово-промисловою палатою України, ГО «Фундація жінок пасічниць», Проєктом APD «Німецько-український агрополітичний діалог».

Слухаючи про актуальні дослідження, нагальні проблеми та реальні перспективи розвитку бджільництва студенти суттєво розширили свої знання та познайомилися із лідерами цієї галузі.