Курації на факультеті ветеринарної медицини

Проведення занять із виконання курацій та курсових робіт є важливими елементами освітнього процесу, оскільки студенти оволодівають практичними навичками та набувають компетенцій. Також, виконуючи курсові роботи та курації, студенти, під контролем викладача, проводять обстеження тварин, в першу чергу – навчально-виробничого центру Білоцерківського НАУ, стаціонару і віварію факультету ветеринарної медицини. Так ми дізнаємося про епізоотичний стан господарства, що є важливим для постановки діагнозу на паразитарні захворювання у комплексній діагностиці. Також курація передбачає клінічне та лабораторне дослідження.

16 вересня на кафедрі паразитології та фармакології доцент Соловйова Л.М., зі студентами 2 групи 3СПМ курсу, проводили практичне заняття, на якому лабораторними методами досліджували матеріал від тварин та птиці НВЦ БНАУ та стаціонару ФВМ на паразитарні захворювання для подальшого виконання курацій з дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби».

Після проведеного дослідження, за будовою збудників, всі студенти визначилися з діагнозами уражених тварин та птиці, а значить – з тематикою майбутньої курації та призначили засоби і методи лікування тварин та птиці,.хворих на паразитози.

Проведена робота щодо комплексної діагностики інвазійних хвороб тварин та птиці в черговий раз дозволила студентам практично вивчити епізоотичну ситуацію господарства, провести клінічне та лабораторне дослідження, поставити діагноз.

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології