Квест для першокурсників "Vet Safari: подорож факультетом"

2 вересня наші першокурсники занурилися в яскраве студентське життя під час захоплюючого квесту під назвою "Vet Safari: подорож факультетом", організованого студентським самоврядуванням!

Цей квест став справжньою пригодою, де новачки досліджували різні кафедри факультету ветеринарної медицини, виконуючи цікаві завдання, які змушували їх думати, діяти швидко та працювати в команді. Від розгадування загадок до вирішення практичних завдань – кожен етап квесту допомагав студентам краще познайомитися зі своїм новим оточенням і здобути перший досвід взаємодії з майбутніми колегами.

Це було не лише весело, а й корисно: першокурсники дізналися багато нового про свій факультет і вже відчули себе частиною великої ветеринарної родини.

Бажаємо нашим студентам успіхів у навчанні та яскравих досягнень на шляху до професії!