Квест-тренінг «У пошуках енергетичних скарбів» на кафедрі Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки

В рамках святкування Дня науки до агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ завітали здобувачі освіти Державного професійно-технічного навчального закладу "Білоцерківський професійний ліцей" на чолі з директором Сергієм Шпаком, гостей зустрів декан факультету Валерій Хахула та заступник декана Михайло Остренко. Під час зустрічі майбутні абітурієнти мали змогу познайомитися із матеріально-технічною базою, досягненнями та перспективами розвитку факультету, перевагами навчання, а також були надані відповіді на актуальні питання: можливість навчання за дуальною формою, мобільність навчання  при отриманні вищої освіти, кількість бюджетних місць та вартість навчання.

Для більш детального ознайомлення абітурієнтів та гостей факультету з кафедрою Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, студентами та викладачами кафедри було організовано цікавий, захоплюючий та пізнавально-науковий квест-тренінг «У пошуках енергетичних скарбів», що включав проходження ряду станції, таких як : «Енергетична», «Електрична», «Сонячна», «Фотоелектрична», «Механіка», «Енергетична колода» та ін. Кожна із них містила пізнавальну інформацію, тестові запитання, інтерактивні творчі та фізичні завдання, за які нараховувалися бали. Відповідно до кількості набраних балів та швидкості проходження завдань, було й обрано команду-переможця. Гості із зацікавленістю брали активну участь у заході, а по завершенню були нагородженні грамотами, цінними подарунками та солодким призом.