Лекція професора Повознікова М.Г. на тему "Значення бджіл у запиленні"

Якість навчання та всесторонній розвиток здобувачів є першочерговим завданням викладачів на кожному етапі підготовки фахівців. З цією метою в рамках співпраці між Білоцерківським національним аграрним університетом та Національним університетом біоресурсів і природокористування України була проведена чергова лекція для здобувача наукового ступеня доктора філософії (204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва") Захарчука Михайла Сергійовича на тему "Значення бджіл у запиленні".

Доктор с.-г. наук,  професор  Повозніков Микола Гаврилович на прохання аспіранта детально розповів про механізм запилення квітки, роль бджіл та ще низку виробничих факторів. Із задоволенням прослухав лекцію і науковий керівник здобувача, доктор с.-г. наук, професор Бомко Віталій Семенович, адже підвищувати свою кваліфікацію викладачі біолого-технологічного факультету не припиняють ні на мить.