Майстер-клас з ландшафтного макетування для студентів 2-3 курсів спеціальності «Садово-паркове господарство»

28 вересня на кафедрі садово-паркового господарства відбувся майстер-клас з ландшафтного макетування львівського скульптора та художника Сергія Дробишевського для студентів другого і третього курсів, які навчаються за освітньою програмою «Садово-паркове господарство».

Захід проводився з метою формування у студентів практичних навичок з виготовлення ландшафтних макетів, які дозволяють створити візуальне уявлення проекту дизайну. Макет дозволяє змоделювати ділянку місцевості з наявними на ньому будівлями і запроектованим ландшафтом. Значна увага приділяється опрацюванню перепадів рельєфу, а також моделюванню деревних масивів та прилеглої акваторії,   використання цих елементів дає можливість тонко підкреслити ефект присутності. Характерною особливістю ландшафтного макетування є органічне поєднання високої точності і художньої образності моделі, яка досягається з практичним досвідом.