Міжнародна мультидисциплінарна конференція молодих науковців в рамках україно-чеського проекту "Support of young university capacity in education and research and science activities in Ukraine"

22 листопада у Білоцерківському національному аграрному університеті відбулася міжнародна міждисциплінарна конференція, яка стала своєрідним підсумком роботи спільного проєкту Білоцерківського, Сумського національних аграрних університетів, Сумського державного університету та Чеського університету природничих наук «Підтримка потенціалу молодих науковців університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні», який фінансується Чеським урядом та Чеською агенцією розвитку. #CULS #CzDA #SNAU #SSU #BTNAU

На цій конференції, молоді науковці продемонстрували результати своїх досліджень, обмінялися досвідом, формулювали плани подальшої співпраці та пропонували шляхи впровадження отриманих результатів у практичну діяльність.

Наша конференція також стала черговою сходинкою до розробки нових проєктів, адже на сьогодні міжнародна співпраця є одним із найважливіших напрямів кожного закладу вищої освіти. Саме вона визначає конкурентоспроможність та ступінь його інноваційного розвитку. Вона надає багато перспектив та можливостей як для студентів, так і для викладачів. Завдяки їй стають можливим, академічна мобільність, стажування за кордоном; участь у семінарах, конференціях, виставках; презентація власних проектів на міжнародному рівні; отримання грантів та стипендій тощо.

Ми щиро вдячні чеським колегам чеському уряду за підтримку українських вишів, а чеським колегам за досвід, який отримали в процесі роботи нашого спільного проєкту; сумським колегам, які поділилися досягненнями їхнього навчального закладу; дякуємо всім, хто був причетним до цього заходу і допомагав у його проведенні. Ми бажаємо всім нам нових ідей і енергії для їх втілення. До зустрічі у наступних проєктах.