ENG | УКР |

Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми права, психології та педагогіки в умовах війни»

 

13-14 квітня в Білоцерківському національному аграрному університеті відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми права, психології та педагогіки в умовах війни».

З вітальним словом до учасників звернулась проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Білоцерківського національного аграрного університету, д-р с.-г. наук, професор Димань Тетяна Миколаївна, яка зазначила, що сьогоднішній захід має важливе значення для розвитку національної  освіти, науки та практики, а питання, які  розглядаються є актуальними  та своєчасними.

Декан соціально-гуманітарного факультету Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат  юридичних  наук, доцент Ковальчук Інна Валентинівна вказала, що проблематика конференції є доволі різноплановою і широкою, усі питання спрямовані на вирішення актуальних питань  суспільства і держави в умовах війни.

Член Оргкомітету конференції, доктор юридичних наук, професор Наталія Бровко зазначила, що доповіді учасників конференції торкаються викликів, перед якими постала Україна перебуваючи в умовах воєнного стану. Учасниками конференції є здобувачі, науковці, практики,  науково-педагогічні працівники провідних навчальний закладів, установ України.  До участі у конференції долучились зарубіжні колеги, що свідчить про їх зацікавленість і підтримку. Зокрема Garoff Ferdinand з Finnish Institute of Health and Welfare, Helsinki представив доповідь на тему «Adapting to mass conflict»; Peltonen Kirsi з Psychologist INVEST Research Centre University of Turku, Finland виступила з доповіддю на тему: «Narrative exposure therapy in treating psychological trauma», які викликали жваві дискусії.

Також у конференції пролунали тези які стосувались питання становлення і розвитку громадянського суспільства в Україні під час збройної агресії рф, міжнародного захисту цивільних прав, питання адміністративно-правового реформування України, було проаналізовано тему резильєнтності як ресурсу особистості в умовах воєнного стану, особливу увагу звернули на особливості дистанційного та  змішаного навчання, зокрема  питання   розвитку електронного документообігу у ЗВО.