Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми, шляхи та перспективи розвитку ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства, урбоекології та фітомеліорації»

16-17 вересня на базі кафедри садово-паркового господарства пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми, шляхи та перспективи розвитку ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства, урбоекології та фітомеліорації».  Робота конференції була розподілена на чотири секції: «Перспективи розвитку ландшафтної архітектури та ландшафтного дизайну», «Актуальні проблеми садово-паркового господарства та фітомеліорації», «Екологічна безпека та сталий розвиток суспільства в умовах урбанізованого середовища» «Економіка і менеджмент у садово-парковому господарстві».

У роботі конференції взяли участь 80 науковців з 16 освітніх закладів і наукових установ України, Білорусії, Таджикистану. Конференція стала актуальною платформою для обміну практичним і науковим досвідом з питань ландшафтної архітектури,садово-паркового господарства,урбоекології і зеленого будівництва. Слухачами секційних засідань конференції були залучені студенти 1-4 курсів спеціальності «Садово-паркове господарство» з метою виховання професійно-орієнтованої молоді і залучення талановитих студентів до науково-дослідницької і пошукової діяльності.

За результатами заходу буде виданий збірник матеріалів конференції, розміщений на офіційному сайті Білоцерківського НАУ.