11 квітня на соціально-гуманітарному факультеті БНАУ за сприянням кафедри конституційного права та теоретико-правових дисциплін відбулась Міжнародна науково-практична конференція "Перспективи розвитку суспільно-гуманітарних наук в умовах євро інтеграції". Із вітальних слів конференцію розпочали Варченко О.М. проректор з наукової та інноваційної діяльності БНАУ, Димань Т.М., проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності БНАУ, Ковальчук І.В., декан соціально-гуманітарного факультету БНАУ та Jozef Zaťko President of European institute of further education (EIDV), Founder of Eastern European Development Agency (EEDA), Podhájska, Slovak republic.

Пленарне засідання відкривали наукові доповіді Бровко Н.І. д-ра юрид. наук, професора, завідувача кафедри конституційного права та теоретико-правових дисциплін БНАУ, Кашинцевої О.Ю., канд. юрид. наук доцента, завідувача відділом дослідження прав інтелектуальної власності та прав людини у сфері охорони здоров’я НДІ інтелектуальної власності НАПрН України та Alexandru Prisac doctor in law, associate professor at the Department of Private Law, Faculty of Law University of European Studies of Moldova, Republic of Moldova.

Плідні наукові диспути продовжили свій розвиток на секційних засіданнях.

Дякуємо учасникам конференції за участь!