Міжнародна співпраця з польською Поморською академією

12 травня відбулася зустріч проректора з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Паски І.М., начальника відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності та роботи з іноземними студентами Боньковського О.А., представників  екологічного факультету Димань Т.М., Харчишина В.М. та факультету права і лінгвістики Береговенко Н.С. з викладачем Поморської академії м. Слупська (Польща) Євгенією Співаковською та заступником декана екологічного факультету НУБІПа з питань міжнародної співпраці Тригуб Ю.В.

Під час зустрічі було обговорено питання академічної мобільності студентів та викладачів БНАУ та Поморської академії м. Слупська і заплановано конкретні кроки щодо імплементації договору про співпрацю.