28 квітня на кафедрі мовної підготовки БНАУ відбувся Міжвузівський науково-методичний онлайн-семінар на тему: «Розвиток навичок говоріння в іноземних студентів». Цільова аудиторія – викладачі української мови як іноземної Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Білоцерківського НАУ. Учасники зустрілися для обміну досвідом на платформі Zoom.

Філологів зацікавила доповідь Зозулі Ірини Євгеніївни, кан. пед. наук, доц. кафедри мовознавства Вінницького національного технічного університету. Спікерка вела мову про оптимальні шляхи набуття і вдосконалення компетенцій слухачів-іноземців у діалогічному та монологічному мовленні, сучасні підходи щодо об’єктивного оцінювання на іспитах з говоріння. Колектив кафедри щиро вдячний Ірині Євгеніївні за участь у семінарі та цінні методичні поради.

Семінар став одним із важливих методичних заходів, які кафедра запланувала і проводить у поточному навчальному році.

Скрипкіна Є.Ю., асистент кафедри мовної підготовки БНАУ