5 травня в межах співпраці Білоцерківського національного аграрного університету та Запорізького державного медичного університету було проведено Міжвузівський науково-методичний онлайн-семінар «Використання інтернет-ресурсів під час викладання української мови як іноземної». Гриценко Ольга Вікторівна, канд. філол. наук, в.о. доцента кафедри мовної підготовки Запорізького державного медичного університету, розповіла про особливості використання різноманітних електронних словників («Великий електронний словник української мови: словоформи, переклад, визначення граматичної форми», «Корпус української мови: реалізація словоформи», «Корпус текстів української мови: реалізація словоформи в конкретному дискурсі», «Словник української мови: значення слова, ілюстративний матеріал, граматичні категорії», «Бібліотека аудіокниг»). Спікерка розкрила прийоми їхнього успішного використання на заняттях з української мови як іноземної. Гриценко О.В. поділилася досвідом використання Quizlet, Google форм, Classtime, Кahoot, Flipgrid, Learning apps тощо. У заході взяли участь усі викладачі, задіяні для викладання мови слухачам-іноземцям.

Рудакова Т.М., в.о. зав. каф. мовної підготовки

Будугай О.Д., заст. зав. каф. з виховної роботи