Моніторинг чистоти та порядку в гуртожитку – зустріч кураторів та декана зі студентами в гуртожитку №3

Вчора у гуртожитку №3 відбулась дружня зустріч кураторів та декана факультету права та лінгвістики зі студентами, які там проживають.

У гуртожитках студенти проводять часу набагато більше ніж безпосередньо у навчальних корпусах. Тому тут питання порядку, чистоти та комфорту для них не менш важливе ніж сам процес навчання. Декан черговий раз звернула увагу на колективну відповідальність та важливість підтримки чистоти у місці де живуть та навчаються наші студенти. Адже порядок у кімнатах та гуртожитку в цілому – це гарантія гарного настрою та можливість для студентів якісно готуватись до занять.

Куратори та декан цікавились життям студентів у гуртожитку, слухали проблеми та пропозиції щодо покращення умов проживання.

Результатом проведеного заходу був конкурс на кращу кімнату в гуртожитку, основними критеріями були охайність та чистота. Переможцями визнали кімнати №18 де живуть Цимбал Олександр, Золотаревич Антон, Опарко Євген та №22 де живуть Шквира Юлія, Гаркуша Наталія, Краснова Олександра та Федорчук Марина. Переможці отримали солодощі від деканату.