Мультидисциплінарна Міжнародна науково-практична конференція «Молодіжна наука заради миру та розвитку»

9-11 листопада на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася мультидисциплінарна Міжнародна науково-практична конференція «Молодіжна наука заради миру та розвитку», присвячена Всесвітньому дню науки.

Студенти та викладачі спеціальності "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету взяли активну участь у роботі секції «Технічні науки».

Вікторія Осадча – асистент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки та здобувачі вищої освіти 2 курсу Тимофій Котляр та Артем Брижицький виступили з доповіддю на конференції. Їх доповіді «Використання сонячної енергії в технологічних процесах сільськогосподарського виробництва» та «Перспективи та проблеми використання рослинного біодизеля» викликали зацікавленість та жваву дискусію наукової спільноти

Як підсумок, хочеться подякувати організаторам конференції за надану можливість представити свої наукові здобутки, а молодим науковцям побажати подальших успіхів і зростання на важкій науковій ниві!