Набуваємо практичних навичок у науковому гуртку «Паразитолог»

На факультеті ветеринарної медицини активно діють предметні наукові гуртки. На їх засіданнях студенти, разом із керівником, розглядають не тільки актуальні теоретичні питання ветеринарної медицини, а й проводять діагностичні лабораторні дослідження, набуваючи практичних навичок майбутнього лікаря ветеринарної медицини.

Вересневе та жовтневе засідання гуртку «Паразитолог», студенти-гуртківці, разом з доцентом Соловйовою Л.М., присвятили гельмінтологічним дослідженням та вивченню збудників паразитарних захворювань тварин та птиці з приватних господарств і домашніх улюбленців студентів.

Гуртківці диференціювали збудників паразитозів тварин та птиці, призначили лікування та розробили профілактичні заходи, як майбутні практикуючі лікарі ветеринарної медицини й відповідальні господарі своїх тварин-компаньйонів. Також вони обрали теми для підготовки тез і доповідей на студентську наукову конференцію.

Л. М. Соловйова, керівник наукового гуртка «Паразитолог»
С. В. Рубленко, зав. кафедри паразитології та фармакології