Наукова діяльність | Кафедри романо-германської філології та перекладу

Пріоритетними напрямами діяльності кафедри є здійснення наукових досліджень за ініціативною темою кафедри «Лінгво-когнітивні та комунікативно-прагматичні аспекти функціонування і викладання романо-германських мов у контексті реалізації ініціативної академічної мобільності усіх суб’єктів навчання».

Реєстраційна картка

Науковий пошук співробітників зосереджено в академічних площинах:

1) романо-германської групи мов, зокрема діахронія мови, синтаксичні студії, прагматика і дискурс-аналіз (канд. філол. наук, доц. Калитюк Л.П.), типологія мови, актуальні питання перекладу (канд. філол. наук, доц. Михайленко О.О.), синхронна діалектологія, соціолінгвістика (канд. філол. наук, доц. Вуколова К.В.), перекладацькі проблеми науково-технічних текстів, у тому числі переклад із застосуванням сучасних інформаційних технологій (канд. пед наук, асистент Ігнатенко В.Д.), лексикологія (Тарасюк А.М.), практичні аспекти перекладу (Береговенко Н.С., Чернищук Ю.І., Пилипенко І.О.);

2) психолого-педагогічних наук, зокрема методика навчання анотативного і реферативного видів перекладу науково-технічних текстів аграрного профілю (Ігнатенко В.Д.), методика навчання англійської мови майбутніх економістів (Демченко Н.С.), інноваційні методи та технології навчання іноземних мов і культур (Тарасюк А.М., Ігнатенко В.Д., Стовбецька С.Б.).