Наукова діяльність співробітників кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки агробіотехнологічного факультету

Напередодні Нового року студенти агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ завітали в лабораторію відновлюваних джерел енергії кафедри Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. Сьогодні на кафедрі триває процес створення когенераційної установки, яка здатна виробляти електричну та теплову енергію з біомасу рослинного походження. Дане обладнання комплексно дозволяє реалізувати в навчальному процесі практичну складову вивчення таких важливих дисциплін як: «Енергоощадні технології», «Відновлювані джерела генерування електроенергії», «Електричні машини та апарати», «Регульований електропривод», « Електроенергетичні системи та мережі».