Науково-дослідна діяльність здобувачів вищої освіти | Кафедри геодезії та землеустрою

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА
здобувачів вищої освіти
ОП «Геодезія та землеустрій»

Участь в наукових  конференціях, семінарах

Щороку БНАУ проводить Міжнародну науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти, що уможливлює здійснення апробації наукових досягнень здобувачів вищої освіти. За результатами роботи конференцій, доповіді опубліковуються в електронних виданнях студентських наукових конференцій:

«ПЕРСПЕКТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ У ГЕОДЕЗІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЇ»
(Умань, 16 листопада  2023 року)

Молодь – аграрній науці і виробництву. Інноваційні технології в агрономії, лісовому та садово-парковому господарстві, землеустрої, електроенергетиці: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти, 14 квітня 2023 р.

Молодь – аграрній науці і виробництву. Інноваційні технології в агрономії, землеустрої, електроенергетиці, лісовому та садово-парковому господарстві: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти, 19 травня 2022 р.

Інноваційні технології в агрономії, землеустрої, електроенергетиці, лісовому та садово-парковому господарстві: матеріали міжнародної науково-практичної конференції студентів, 14 квітня 2021 р.

Інноваційні технології в агрономії, землеустрої, лісовому та садово-парковому господарстві: матеріали міжнародної науково-практичної конференції студентів, 15 квітня 2020 р.

Новітні технології в агрономії, землеустрої та садово-парковому господарстві: матеріали науково-практичної конференції студентів, 18 квітня 2019 р.

Поєднання навчання і досліджень під час реалізації ОП відбувається шляхом участі ЗВО у різних студентських науково-практичних конференціях, участю у Веукраїнських та регіональних конкурсах студентських наукових робіт, студентському науковому товаристві, наукових гуртках та семінарах.

НАШІ ЗДОБУТКИ
 ІІІ командне місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із загально-професійної дисципліни «Земельний кадастр», спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» яка проводилась у ХНАУ ім. В.В.Докучаєва 15-17 травня 2018 р. зайняла команда у складі Черненко О.Г., Маркович К.С., Скічко І.О.

15-17 травня 2019 р. команда студентів Маркович К.С., Курдибан А.Л., Забайрачний Б. С. посіла ІІІ командне місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із загально-професійної дисципліни «Земельний кадастр», спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», яка проводилась у ХНАУ ім. В.В.Докучаєва.

У 2022р. наукова робота «Геопортали просторових даних в управлінні земельними ресурсами м. Біла Церква: Методологічні підходи та прикладне використання» студентки 4 курсу Іванюк М.М. брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

18 травня 2023р. наукова робота «Просторове планування як інструмент розвитку громади» студентки 2 курсу Бреус А.О. брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

ГУРТОК "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК"

Гурток "Землевпорядник"

Звіт роботи гуртка "Землевпорядник"

Тематика наукових досліджень гуртка "Землевпорядник" на 2023-2024 р.