Науково-методичний семінар «Україна – Німеччина: кроскультурні зв’язки»

23 листопада на кафедрі іноземних мов відбувся науково-методичний семінар «Україна – Німеччина: кроскультурні зв’язки». Рєзнік В.Г., викладач німецької мови та Шваб Марія, здобувачка 3 курсу, поділилися враженнями про літню поїздку в м. Брауншвайг, Німеччина (у рамках угоди про солідарне партнерство між містами Брауншвайг / Федеративна Республіка Німеччина і Біла Церква / Україна»). Метою обміну було отримання міжкультурного досвіду, удосконалення мовних компетентностей, змістовне дозвілля та переконання у тому, що суспільство робить свій внесок у порозуміння та співпрацю між нашими країнами у нелегкий для України час, час жорстокої війни.

Особливо усіх схвилювала розповідь Дарини Косенко, здобувачки 3 курсу, про своє перебування у місті Берліні як біженки. Дарина, із вдячністю до країни, яка прихистила її сім’ю, розповіла про свій нелегкий шлях за кордоном та про свої позитивні враження і набутий досвід.

ОЛЕНА Цвид-Гром, завідувач кафедри іноземних мов