Науково-практичний семінар «Трансформація полезахисних лісових смуг в систему орно-лісового агролісівництва»

11 червня кафедрою лісового господарства агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ спільно з ДСЛП «Київагроліс» (Таращанське агролісництво) проведено виїзний науково-практичний семінар.

У науково-практичному заході взяли участь голова Асоціації агролісівників України д-р с.-г. наук професор В.Ю. Юхновський та її члени – О.М. Тупчій, Ю.С. Урлюк; представники ДСЛП «Київагроліс»; філії «Білоцерківське лісове господарство»  ДП «Ліси України»;  науково-педагогічні працівники агробіотехнологічного  факультету, здобувачі першого і другого рівнів вищої освіти спеціальності 205 «Лісове господарство».

З вітальним словом виступив декан агробіотехнологічного факультету В.С. Хахула. Завідувач кафедри лісового господарства професор В.М. Хрик доповів про стан полезахисних лісових насаджень у науково-дослідному лісовому господарстві Білоцерківського НАУ та Білоцерківського району.  Професор Юхновський В.Ю. презентував доповідь на тему «Агролісівництво – новітній етап розвитку агролісомеліорації».

Практичну частину семінару проведено на польових об’єктах кафедри лісового господарства Білоцерківського НАУ та ДСЛП «Київагроліс» (Таращанське агролісівництво).