Навчальна практика студентів факультету ветеринарної медицини у виробничих умовах

24 квітня відбулася навчальна практика студентів 3-х груп 5М курсу першого та другого потоків з зоонозів.

Студенти відвідали державну лабораторію ветсанекспертизи на ринку м. Біла Церква та міську державну лабораторію держпродспожив служби.

Під час практики студенти у виробничих умовах ознайомилися з особливостями роботи даних лаборатоій з питань профілактики виникнення харчових зоонозів, які можуть передаватися людям через продукти харчування.

В міській лабораторії студенти ознайомилися з сучасними методами досліджень тваринної сировини та продуктів харчування тваринного походження, з метою виявлення збудників ініазійних хвороб та харчових токсикозів та токсикоінфекцій.

Кафедра ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії ім. Й.С. Загаєвського Білоцерківського НАУ щиро дякує керівництву міської Держпродспоживслужби та керівникам лабораторій за надану можливість у проведенні навчальної практики!