Навчальна практика з дисципліни "Стандартизація, сертифікація та метрологія" на базі ДП ʺКиївоблстандартметрологіяʺ та ТОВ "Білоцерківвода"

За плідної співпраці співробітників кафедри з виробничниками галузі, здобувачі другого курсу ОР "бакалавр" ОП "181-Харчові технології" у ході навчальної практики з дисципліни "Стандартизація, сертифікація та метрологія" відвідали  ДП ʺКиївоблстандартметрологіяʺ та ТОВ "Білоцерківвода". Такий спосіб навчання став доступним завдяки невтомній роботі та натхненню доцентів кафедри Сергію Чернюку, Галині Мерзловій, Наталії Недашківській та Наталії Роль.

Немає кращого навчання, ніж піти на виробництво і своїми очима побачити та власними руками спробувати усі процеси, які склавшись у один ланцюг утворюють технологію. Студенти мали прекрасну нагоду ознайомитися із роботою лабораторій стандартизації та метрології, а також досконало вивчити методику очищення води, яка застосовується у нашому місті. Це безцінні знання!