Студенти і викладачі спеціальності "Садово-паркове господарство" відвідали садовий центр "Єва" – базу навчальних і виробничих практик

21 вересня студенти І, ІІІ і ІV курсів спеціальності 206 "Садово-паркове господарство" Білоцерківського НАУ в рамках навчальної практики з садово-паркового будівництва, та практичних занять з квітникарства і історії садово-паркового мистецтва під керівництвом доцентів Іщук Л.П., Роговського С.В., Олешко О.Г та асистента Кравчук А.В. відвідали садовий центр "Єва", де ознайомилися з асортиментом декоративних дерев та кущів, серед яких представлено дуже багато екзотів. В ході дружнього спілкування співробітники центру поділились технологіями дорощування садивного матеріалу та утримання його у садовому центрі у період реалізації. Студенти також ознайомилися з асортиментом сучасних садових меблів та малих архітектурних форм, що застосовуються у ландшафтному дизайні. Родзинкою екскурсії стала ландшафтна ділянка японського саду, яку вже майже завершили будувати.

Студенти і викладачі Білоцерківського НАУ щиро дякують співробітниками садового центру "Єва" за цікаву і змістовну екскурсію!