Навчально-методичне забезпечення | Кафедри обліку і оподаткування

Викладачі кафедри постійно працюють над розробкою сучасних  навчальних посібників та підручників.

Всі дисципліни кафедри забезпечені робочими програмами та  опорними конспектами лекцій, тестовими завданнями для проведення модульного контролю. В робочих програмах дисциплін належна увага приділяється повноті виконання та організації самостійної роботи студентів, яка контролюється запланованими заходами рейтингової системи оцінки знань.

У робочих програмах кожної дисципліни освітньої програми «Облік і оподаткування» відображені опис предмета навчальної дисципліни, мета та завдання курсу, конкретна програма навчальної дисципліни,  зв’язки між дисциплінами, структура курсу, вимоги до знань і вмінь студентів або цілі навчальної дисципліни, форми контролю, тематичне планування курсу, планування практичних занять, планування самостійної роботи, завдання для самостійної роботи, тематика курсового проектування (якщо передбачено навчальним планом), критерії підсумкового оцінювання знань, умінь і навичок студентів, завдання для діагностики успішності студентів (контрольні роботи для студентів заочної форми навчання), перелік питань до екзамену (заліку), методичне забезпечення, рекомендована література. За структурою і змістом робочі програми кожної дисципліни навчального плану спеціальності «Облік і оподаткування» відповідають освітньо-професійній програмі підготовки, освітньо-кваліфікаційній характеристиці та сучасному рівню розвитку економічної науки і практики.

Додатково для проведення практичних занятть та виконання самостійної роботи викладачі кафедри користуються навчально-методичними матеріалами.

Основні навчально-методичні матеріали, видані науково-педагогічними працівниками кафедри:

1. Навчальні посібники:

Автоматизація обліково-економічних процесів. Навчальний посібник для студентів напряму підготовки 07 "Управління та адміністрування" за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування" / Свиноус І.В., Томілова Н.О., Руда Т.П. та ін. – Біла Церква, 2017. – 496 с.

2. Монографії:

1. Управління дебіторською заборгованістю у сільськогосподарських підприємствах: фінансово-обліковий аспект: монографія / А.С. Даниленко, О.М. Варченко, І.В. Свиноус та ін.; за ред.О.М. Варченко. – К.: 2019. – 288 с.

2. Економічні аспекти розвитку тваринництва в особистих селянських господарствах: монографія / О. М. Варченко, І. М. Демчак, І. В. Свиноус та ін.; за ред. О. М. Варченко. - Біла Церква: БНАУ, 2019. - 385 с.

3. Науково-аналітичні видання:

Дослідження рівня продуктивності та ефективності діяльності підприємств різних форм власності в галузі тваринництва України за 2017 рік / [І. М. Демчак, Д. М. Микитюк, І. В. Свиноус та ін.].– К. : НДІ “Украгропромпродуктивність”, 2018. – 134 с.

4. Методичні рекомендації

1. Наскрізна програма практики зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (для здобувачів ступеня вищої освіти першого (бакалаврського) рівня галузі знань 07 «Управління та адміністрування» / Біла Церква, 2020. 84 с.

2.  ОБЛІК У БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ. Навчально-методичні рекомендації з організації аудиторної та самостійної роботи за кредитно-трансферною системою для студентів денної і заочної форм навчання галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

3. УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК. Методичні рекомендації до практичних занять і самостійного вивчення дисципліни здобувачів освітнього ступеня 071 «Облік і оподаткування» / Хомовий С.М., Хомовий М.М., Гаврик О.Ю., Хомяк Н.В., Томілова Н.О., Заболотний В.С. – Біла Церква, 2020. – 81 с.

4. ОБЛІК І АУДИТ. Методичні рекомендації до практичних занять і самостійного вивчення дисципліни здобувачів освітнього ступеня 281 «Публічне управління та адміністрування» / Хомовий С.М., Хомовий М.М., Гаврик О.Ю., Хомяк Н.В., Томілова Н.О., Заболотний В.С. – Біла Церква, 2020. – 91 с.

5. ОБЛІК В ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ. Методичні рекомендації до практичних занять і самостійного вивчення дисципліни здобувачів освітнього ступеня 071 «Облік і оподаткування» / Хомовий С.М., Хомовий М.М., Гаврик О.Ю., Хомяк Н.В., Томілова Н.О., Заболотний В.С. – Біла Церква, 2020. – 55 с.