Навчально-методичне забезпечення | Кафедри аквакультури та прикладної гідробіології

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНА БАЗА

ЗНАЧНУ УВАГУ  ПРИ ПІДГОТОВЦІ  МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ “ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА АКВАКУЛЬТУРА”  В БІЛОЦЕРКІВСЬКОМУ НАУ ПРИДІЛЯЮТЬ ПРАКТИЧНІЙ ПІДГОТОВЦІ СТУДЕНТІВ.

Водойми навчально-виробничої бази Білоцерківського НАУ являють собою каскадну систему з п'яти ставів площею до 10 га водного дзеркала.

Студенти мають можливість приймати безпосередню участь у всіх виробничих процесах по вирощуванню різних видів риб від зариблення до отримання і вилову товарної продукції, оскільки навчально-виробнича база знаходиться на відстані всього 3 км від навчальних корпусів і гуртожитків екологічного факультету. Формування видового складу риб в полікультурі, щільність посадки, раціони годівлі і склад комбікормів, проведення меліоративних робіт тощо планується самими студентами під керівництвом викладачів, на основі курсових робіт і дипломних проектів.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ РОЗРОБКИ