ENG | УКР |

Навчально-просвітницький візит студентів до Національного агентства з питань запобігання корупції

 

Відбувся навчально-просвітницький візит студентів ОП «Публічне управління та адміністрування» Білоцерківського НАУ разом з НПП випускової кафедри до Національного агентства з питань запобігання корупції.

У ході зустрічі голова НАЗК – Віктор Павлущик наголосив на роль кожного з нас в дотриманні доброчесності, відбудові нашої країни; на необхідності ефективної командної роботи, спрямованої на перемогу над агресором та подолання корупції, як обов’язкової умови розвитку країни та інтеграції з європейською спільнотою. Закликав молодь до активного навчання та роботи над саморозвитком протягом життя.

Студенти та викладачі прослухали серію надихаючих лекцій від керівників профільних підрозділів НАЗК, зокрема від: Ігоря Дробко – HRD в НАЗК, керівника Управління по роботі з персоналом, В’ячеслава Бондаренко – заступника керівника Управління проведення моніторингу способу життя та контролю, Юлії Кулакової – керівника Управління проведення повних перевірок, Олени Кривошей – керівника Управління мінімізації корупційних ризиків та антикорупційної експертизи, Алли Ісаєвої – сертифікованої тренерки, в.о. керівника відділу організаційного розвитку, Анастасії Берчі – головного спеціаліста сектору добору та адаптації персоналу Управління по роботі з персоналом.

Наші студенти ще раз переконалися якою має бути сучасна публічна служба в Україні і що зміни навіть у такий важкий час для нашої держави є, а ми вже частина європейської спільноти. Ми переможемо!

Дякуємо голові НАЗК Віктору Павлущику та його високопрофесійній команді за підтримку студентів у їх прагненні до навчання та удосконалення набутих знань. Сподіваємось на продовження співпраці!