ENG | УКР |

Навчальний візит в рамках проєкту ЕРАЗМУС+ UniClaD до CIHEAM, Барі (Італія)

 

У рамках проєкту ЕРАЗМУС+ UniClaD з навчальним візитом викладачі Білоцерківського НАУ відвідали CIHEAM (Середземноморський інститут агрономічних досліджень), Барі (Італія).

Першочергово учасники програми зустрілися з керівництвом навчального закладу та ознайомилися з освітньою та дослідницько-інноваційною інфраструктурою.

У рамках заходу прослухано цікаві доповіді за темами Slow food підходу, орієнтованому на забезпечення сільського розвитку, збереження біорізноманіття та здоров'я людей, цифровізації сільського господарства, функціонування сталих агропродовольчих ланцюгів, створення стартапів. Учасники також вивчали італійський досвід роботи кластерів і можливості запровадження їх в Україні.

Команда Білоцерківського національного аграрного університету мала можливість відвідати підприємства Acquaviva Red Onion (вирощування червоної цибулі), виноробне підприємство Primitivo Wine та підприємство по виробництву оливкової олії та столового винограду, ферму з виробництва та переробки молока, які є учасниками територіального агропродовольчого кластера.

На завершення було проведено workshop для аналізу отриманої інформації. Всі учасники навчального візиту отримали сертифікати.