Обласний науково-практичний семінар "Історія давньої і недавньої Київщини"

23 вересня у Ржищівському археолого-краєзнавчому музеї відбувся обласний науково-практичний семінар "Історія давньої і недавньої Київщини".

З вітальним словом виступила директор Ржищівського археолого-краєзнавчого музею Карпенко Людмила Степанівна.

У семінарі взяли участь представники з м. Богуслав, м. Фастів, м. Яготин, м. Київ та м. Ржищів, які виступили з тематикою, присвяченою гербу свого міста.

Представниками від Білоцерківського національного аграрного університету на семінарі були: завідувач музею БНАУ Поліщук О.В. та історик, краєзнавець, випускник БНАУ Мартиненко О.В.

Поліщук О.В. виступила із доповіддю на тему: «Історія походження емблеми Білоцерківського національного аграрного університету». Всіх гостей приємно здивувала старовинна історія нашого навчального закладу.

Учасники семінару відвідали урочище «Іван-гора», парк Трипільської культури, Свято-Троїцький храм та костьол св. Трінітаріїв.