Онлайн-зустріч студентів агробіотехнологічного факультету з бійцями Громадської спілки "Всеукраїнське військово-цивільне об'єднання "Бойове братерство України"

Події, що відбуваються на сході України не залишають байдужою жодну людину. Вся країна переймається болем і хвилюванням за всіх бійців, які перебувають в окупованій зоні. Багато патріотів нашої держави воюють там, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.
Сьогодні 18 лютого відбулася онлайн-зустріч студентів агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ з бійцями Громадської спілки "Всеукраїнське військово-цивільне об'єднання "Бойове братерство України": Дейчуком Ігорем Георгійовичем – полковник запасу, курінний м. Білої Церкви, Хрумалом Сергійєм Васильовичем – підполковник запасу та Яковенком Олександром Миколайовичем – заступник командира Братерського полку Київської області з національно-патріотичного виховання.
В ході зустрічі бійці поділилися спогадами того що пережили в зоні АТО, висвітили про своє бачення подій, що відбуваються  на Сході нашої країни, своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

Нестиму я в душі вкраїнський стяг,
Й боротимусь за щастя і свободу,
Бо я обрав важкий і світлий шлях,
Служити українському народу!!!