Онлайн-зустріч з директором Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби України

Сьогодні, 22 квітня відбулася онлайн зустріч організована Тетяною Мазур, директором ІПНКСВМ БНАУ з Борисом Івановичем Кобалем, директором Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби України для слухачів Інституту підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ. Спілкування відбулося на актуальні теми, які хвилюють спеціалістів ветеринарної сфери на їх робочих місцях. У обговоренні взяли участь завідувачі кафедр ІПНКСВМ, Н.М. Богатко і Т.М. Царенко.

Дякуємо Борису Івановичу за професійні відповіді, кваліфіковані консультації та практичні поради!