Онлайн зустрічі, присвячені Програмі семестрового обміну в Поморській Академії

Міжнародна діяльність та академічна мобільність – залишаються пріоритетними напрямками роботи для викладачів та студентів Білоцерківського національного аграрного університету.

Протягом 21–27 червня відбулися онлайн зустрічі, присвячені Програмі семестрового обміну в Поморській Академії, м. Слупську (Польща). Організатором та ініціатором зібрання виступили представники відділу міжнародних ініціатив та співпраці.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Марек Лукасик, проф. АП – проректор з розвитку та співробітництва. Він наголосив, що навчання в Поморській академії відбувається польською мовою. Виняток – філологічні спеціальності. Міжнародний обмін повинен тривати не менше трьох місяців і не більше шести місяців протягом одного навчального року. Студенти мають можливість обирати предмети з різних спеціальностей. Але рекомендується надавати перевагу предметам, які подібні до спеціальності.

Крім того, всі студенти зобов’язані брати участь у заняттях з польської мови та отримати залік з цього предмету.

Спікери назвали спеціальності, за якими можливий обмін. Окремо зупинилася на правилах прийому та переліку необхідних документів для участі в обміні, наголосивши, що в програмах обміну можуть брати участь студенти починаючи з ІІ курсу.

За більш детальною інформацією щодо участі у програмі звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків та координатора агробіотехнологічного факультету – Горновської С.В.