Освітній онлайн-проєкт «Китайський міст»

Студенти факультету права та лінгвістики філологи-перекладачі, які вивчають китайську мову як другу іноземну, протягом чотирьох місяців брали участь у освітньому онлайн таборі «Китайський міст». Студенти та викладач китайської мови Анастасія Єрко проходили онлайн уроки з носіями мови на спеціальній освітній платформі, де кожному студенту було створено свій акаунт та надано доступ до відеолекцій та інтерактивних уроків, присвячених мові, культурі та традиціям Китаю! Всі учасники мали LIVE LESSONS – онлайн-заняття з викладачами Цзілінського університету. Студенти ФПЛ БНАУ поділилися враженнями про отриманий досвід та знання під час навчання в рамках цього проєкту. Всі, хто успішно виконав усі умови навчання, незабаром отримають міжнародні сертифікати. Щира подяка Інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Jilin University м. Чаньчунь, провінція Цзілінь, КНР за сприяння та організацію даного масштабного заходу. З нетерпінням чекаємо участі в нових подібних проєктах від іноземних колег з Цзілінського університету.

Борщовецька В.Д., декан факультету права та лінгвістики, канд. пед. наук, доцент

Цвид-Гром О.П., зав. кафедри іноземних мов, канд. філол. наук, доцент

Єрко А.І., асистент кафедри іноземних мов, викладач китайської мови