Парад вибіркових дисциплін для здобувачів вищої освіти 1 курсу ФВМ

Сьогодні на факультеті ветеринарної медицини відбулася онлайн конференція-зустріч викладачів та студентів для проведення «Параду дисциплін».

Метою даного заходу було представлення викладачами вибіркових дисциплін здобувачам вищої освіти 1 курсу для їх подальшого обрання на 2 курсі.

«Прикладну цитологію та гістологію» представила доцент кафедри анатомії та гістології домашніх тварин імені П.О. Ковальського факультету ветеринарної медицини Бевз Ольга Сергіївна.

Дисципліну «Гігієна тварин» презентувала викладач кафедри гігієни тварин та основ санітарії біолого-технологічного факультету, кандидат ветеринарних наук Бондаренко Леся Вікторівна.

Доповідачі акцентували увагу студентів на основних моментах щодо вивчення вище зазначених  дисциплін, а саме: робоча програма, мета, завдання, компетентності, методичне забезпечення, практичне значення та застосування, оскільки, без сумніву, важливим є освоєння будь-якої з них.

В активному діалозі з викладачами студенти з’ясовували питання, які їх хвилювали, щоб визначитися з вибором дисципліни. На всі свої питання вони отримали вичерпні відповіді та залишилися задоволеними.

Тож успіхів вам, шановні студенти, в освоєнні нових фахових дисциплін!

Соловйова Людмила, доцент, модератор відеоконференції