Паразитози-зоонози: розгляд соціальної проблеми сьогодення на гуртку ФВМ

Засідання студентського наукового гуртка, що відбулося 13 квітня, ми присвятили важливій темі зоонозних паразитарних захворювань, що є соціальною проблемою сьогодення.

Свої доповіді з презентаціями представили магістранти 5 М курсу. Актуальну проблему щодо токсокарозу-зоонозу та його епізоотичного прояву висвітлила староста гуртка Тригуб Інесса. Щодо морфології збудника, зараження людей у світі, діагностики та профілактики анкілостомозу, проінформувала Дахно Олена. Біологію розвитку, поширення у світі та лікування за опісторхозу у своєму виступі представила Кревнік Ольга.

Керівник гуртка та студенти-гуртківці відмітили актуальність тем доповідей та високий рівень підготовки доповідачів, за що були їм вдячні. Соловйова Л.М. проінформувала студентів про ураження небезпечними теніозами-зоонозами та філяріатозами з використанням відео файлів.

На засіданні паразитологічного гуртка студенти пізнали багато нової та цікавої інформації, що також підвищило рівень знань кожного магістранта з дисципліни «Зоонози та концепція єдиного здоров’я».

Незважаючи на складний воєнний час і спричинені цим перешкоди для навчання, ми – українці, не сповільнюємо темпи життя, не маємо кордонів для освіти, спілкування, ми – сильні, рішучі та згуртовані. Слава Україні!

Соловйова Л.М., керівник гуртка, доцент