Патріотична виховна година до Дня єднання на факультеті ветеринарної медицини

Сьогодні, 16-го лютого, вся Україна відзначає нове державне свято – День єдності, з метою залучення уваги до зміцнення єдності українців та підтримку всіх демократичних миролюбних сил у світі, для консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України.

Ми, студенти 3 групи 5М курсу факультету ветеринарної медицини, разом зі своїм наставником Букаловою Наталією Володимирівною, провели патріотичну виховну годину на тему: «МОЯ УКРАЇНО ЄДИНА! 16 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ».

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність», – сказав Президент України Володимир Зеленський під час відео-звернення до народу України 14 лютого.

Основний лейтмотивом нашої виховної години стало гасло «У нас єдина і сильна держава, хоч поки проблеми диктує життя, єднаймося браття, мої українці, в минуле нам з вами нема вороття».

Майстрова Яна, староста 3 групи 5М курсу ФВМ