«Перетвори мрію на мету, а мету на реальність». Профорієнтаційна робота на ФВМ триває …
Серед заходів із організації профорієнтаційної роботи є виїзди науково-педагогічних працівників у закріплені за кожною кафедрою регіони, маючи підготовлену друковану продукцію, відеоматеріали, презентації, що сприяють зацікавленості учнів до майбутньої професії та обраного ВНЗ. Над цим працюють всі наші НПП.
Співробітниками кафедри хірургії та хвороб дрібних тварин, доцентами Ємельяненком О.В. та Чорнозубом М.П. проведено профорієнтаційну роботу серед учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл Липовецького району Вінницької області.
У районі є 32 навчальні заклади, із них 12 – І−ІІІ ступенів. Є 19 випускаючих 11-х класів та 27 – 9-х. Також є дві спеціалізовані школи: Тиврівський ліцей-інтернат (має 4 факультети: фізико-математичний, філологічний, природничий та економічний) та Гніванська альтернативна СЗШ № 1 І−ІІІ ступенів (гуманітарний напрям).
Загальна кількість випускників у районі – 195 (після 11 класу) та 375 (після 9 класу).
«Перетвори мрію на мету, а мету на реальність», – з такими слова звернулися наші викладачі до учнів. Під час зустрічі потенційних абітурієнтів ознайомили з особливостями вступної кампанії 2017 року та правилами прийому до нашого університету, обговорили спеціальності, яких готують на ФВМ, адже дуже важливою є попередня поінформованість учня про перспективи обраної професії, що користується попитом на ринку праці, та ймовірність працевлаштування після отримання професійної освіти.
Викладачі надали вичерпну інформацію щодо умов навчання, проходження практики – важливих складників навчально-виховного процесу, в ході яких відбувається поєднання і реалізація отриманих студентами теоретичних знань. Навчання в університеті дає змогу не лише отримати якісні знання, але й проявити та розвинути свої таланти, а також громадську активність, беручи участь у роботі студентської організації. Учнів цікавила інформація щодо умов проживання, проведення дозвілля, участі у творчих колективах та спортивно-масовій роботі. І це не дивно, адже, крім рутинної навчальної діяльності, молодь цікавлять можливості проведення свого вільного часу та відпочинку. Наприкінці зустрічі учні отримали буклети про БНАУ.
Викладачі розповіли й про підготовчі курси та запросили на навчання до рідного університету за всіма напрямами та спеціальностями.