Перше засідання розширеної Вченої ради ФВМ перед початком нового навчального року

31 серпня, перед початком нового навчального року, відбулося розширене засідання Вченої ради факультеті ветеринарної медицини. На порядку денному – розгляд низки важливих питань і, передусім – підготовка до нового навчального року та Євроакредитації факультету.

Декан факультету ветеринарної медицини, професор, член-кореспондент НААН Сахнюк Володимир Володимирович, розпочав засідання із вручення подяк та грошових премій студентам нашого факультету, які є активними учасниками хореографічного колективу БНАУ і впродовж канікул брали участь в університетських заходах, виступали на головній сцені м. Біла Церква у день святкування 30-річчя Дня Незалежності України. Також вручив грамоту доценту Соловйовій Людмилі Миколаївні за багаторічну активну працю в організації культурно-масової роботи на ФВМ та участі в культурно-масових і виховних заходах факультету, університету й з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Асистенту кафедри анатомії та гістології домашніх тварин  імені П.О. Ковальського Мельникову Василю Володимировичу декан урочисто вручив диплом кандидата ветеринарних наук.

Академік НААН, професор Рубленко М.В., спільно із колегами, поділився важливою інформацією про поїздку за проектом Еразмус+ КА 2 «Аг–Лаб» у Любляні (Словенія). Михайло Васильович наголосив на основних важливих моментах щодо підготовки до Євроакредитації на нашому факультеті.

Зі звітами щодо ступеня готовності кафедр до навчального року та Євроакредитації виступили всі завідувачі.

Активна робота НПП у напрямку підготовки до Європейської акредитації продовжується, адже тільки за наполегливої праці можна досягти успіху, до чого прагнуть усі співробітники ФВМ.

Сахнюк В.В., декан ФВМ, член-кор. НАНУ,

Соловйова Л.М., доцент