Першість БНАУ з настільного тенісу серед професорсько-викладацького складу та співробітників

30 березня відбулися змагання з настільного тенісу серед професорсько-викладацького складу та співробітників. Приймали участь 6 команд. Всі учасники були у повній бойовій готовності. Змагання проводились по коловій системі. Кожен матч проходив в напруженій боротьбі, і перед останнім туром 3 команди претендували на звання переможця. Завдяки останній грі V місце зайняла команда економічного факультету (Хомовий С., Качан Д., Бабицька А.), обігравши в особистій зустрічі команду екологічного факультету (Харчишин В., Гаюк Н., Олешко О.), яка посіла VІ місце. На ІV місці опинились минулорічні чемпіони, команда АГЧ і управління (Діденко А., Загайкевич Н., Штукований Р.), поступившись ІІІ місцем команді агробіотехнологічного факультету (Покотило І., Масальський В., Устінова Г.). ІІ місце зайняла команда БТФ (Балацький Ю., Гришко В., Кузьменко О.), програвши поєдинок, який вирішував лідерство у змаганнях, команді ФВМ (Островський Д., Білан А., Будлянська В.), що стала чемпіоном. Штукований Роман (АГЧ) показав найкращий результат на першій ракетці, Білан Андрій (ФВМ) – на другій ракетці, Кузьменко Оксана (БТФ) – найкраща ракетка серед жінок. Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Бажаємо всім учасникам міцного здоров’я і натхнення займатися спортом!

Старший викладач кафедри фізичного виховання Кириченко В.М.

Старший викладач кафедри фізичного виховання, відповідальна за спортивно-масову роботу Бобко В.В.