Плідна співпраця ФВМ з ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ» триває

22 лютого на факультет ветеринарної медицини завітали студенти  ВСП «Технолого-економічного фахового коледжу БНАУ».

Кафедра паразитології та фармакології, разом з іншими кафедрами факультету, радо зустрічала наших гостей із дружнього закладу освіти. Зустріч проводила доцент Соловйова Людмила Миколаївна, розпочавши з ознайомлення з історією кафедри паразитології від початку її заснування, а також із досягненнями видатних науковців-паразитологів, які очолювали кафедру та працювали тут.

Потім розглянули основні паразитози-зоонози та їх роль в епізоотичному процесі інвазійних захворювань, а також заходи боротьби та профілактики щодо ураження тварин та людини. Для ознайомлення з навчально-методичною базою кафедри оглянули музей, аудиторії та лабораторії кафедри. В музеї кафедри паразитології та фармакології «познайомилися» зі збудниками інвазійних захворювань на макропрепаратах. У навчальній аудиторії розглянули паразитів на мікропрепаратах. В лабораторії ознайомилися з методиками лабораторної діагностики паразитозів та з обладнанням для діагностичних досліджень.

Бажаємо студентам ВСП «Технолого-економічного фахового коледжу БНАУ» успішного складання НМТ для подальшого навчання у закладі вищої освіти та чекаємо їх у нашому потужному Білоцерківському національному аграрному університеті, на факультеті ветеринарної медицині!

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології;

Рубленко С.В., професор, завідувач кафедри