Практичне навчання – запорука успішного фахівця

Практична підготовка є важливою складовою у системі підготовки фахівців садово-парового господарства. Сьогодні здобувачі вищої освіти спеціальності 206 – «Садово-паркове господарство» агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ у рамках навчальної практики з дисципліни «Декоративне розсадництво і насінництво» відвідали ботанічний сад БНАУ – власну навчальну базу з практичної підготовки. Під час практики, під керівництвом доцента кафедри Садово-паркового господарства Роговського С.В., студенти проаналізували колекції хвойних та листяних декоративних рослин, ознайомилися з асортиментом одно-, дво- і багаторічних квіткових культур, сформували практичні навички із живцювання та щеплення різними способами хвойних та листяних декоративних рослин.