Практичне заняття з дисципліни "Хвороби жуйних тварин" в умовах молочно-товарної ферми ТДВ "Терезине"

На кафедрі пропедевтики та медицини внутрішніх хвороб тварин і птиці ім. В.І. Левченка Білоцерківського НАУ студенти продовжують відпрацьовувати практичні навички на основі здобутих теоретичних знань.

Студенти 6М курсу 2 потоку разом із доцентом кафедри Чубом Олександром Васильовичем опанували практичне заняття з дисципліни "Хвороби жуйних тварин" в умовах молочно-товарної ферми ТДВ "Терезине", с. Вільна Тарасівка Білоцерківського району, де мали можливість набути практичного досвіду з питань діагностики травматичного ретикуліту, профілактики субклінічного та клінічного кетозу в корів транзитного періоду, шляхом введення їм протикетозного засобу під час сухостою, а також моніторингу питань, що стосуються менеджменту годівлі в господарстві, які є невід'ємним елементом процесу управління здоров'ям стада.