Практичне заняття зі здобувачами вищої освіти факультету ветеринарної медицини на птахофермі НВЦ БНАУ

На птахофермі Навчально-виробничого центру Білоцерківського НАУ, доцентом кафедри паразитології та фармакології Соловйовою Л.М., проведене практичне заняття для студентів 6 курсу 3 групи факультету ветеринарної медицини

Обстеження поголів’я птиці розпочали з клінічного огляду курчат-бройлерів на ектопаразити та гельмінтозні захворювання.

Для вивчення епізоотологічної ситуації господарства щодо паразитозів птахів, провели відбір проб для лабораторної діагностики гельмінтозів. Відібраний матеріал дослідили у лабораторії кафедри паразитології та фармакології.

На практичному занятті студенти не тільки набули практичних навичок щодо обстеження епізоотичного стану господарства, а й відпрацювали методи зажиттєвої діагностики на паразитарні хвороби птахів. Також ознайомилися з правилами утримання та годівлі курчат-бройлерів у НВЦ БНАУ.

Соловйова Л.М., доцент
Рубленко С.В., завідувач кафедри паразитології та фармакології