ENG | УКР |

Практичні заняття – одна із найпоширеніших форм організації навчального процесу у вищій школі

 

Практичні заняття мають на меті навчити студентів розв'язувати специфічні завдання за спеціальністю на виробництві, а також в аудиторіях, оснащених необхідними технічними засобами навчання, обчислювальною технікою. Практичні заняття мають систематичний характер і проводяться регулярно через 2-3 лекції, логічно продовжуючи почату на лекціях роботу. Завданням практичних занять  є поглиблення та уточнення знань, набутих на лекціях і в процесі самостійної роботи, формування інтелектуальних умінь та навичок планування, аналізу й узагальнення.

На кафедрі генетики, розведення та селекції тварин асистентом Клопенко Н. І. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Розведення с.-г. тварин» на тему «Методи оцінки екстер’єру с.-г. тварин», студенти оволоділи методами оцінки екстер’єру, освоїли методики взяття промірами тіла у великої рогатої худоби, розрахунок індексів будови тіла, побудови екстер’єрного профілю та використання їх для оцінки екстер’єру тварин.

Асистент кафедри гігієни тварин та основ санітарії Федорченко Максим Миколайович провів відкрите практичне заняття з дисципліни «Проектування та будівництво підприємств із виробництва і переробки продукції тваринництва» на тему „Розрахунок кількості скотомісць в приміщеннях для утримання різних статево-вікових груп великої рогатої худоби”.Отримані практичні і теоретичні навички з проектування та будівництво підприємств із виробництва і переробки продукції тваринництва дозволяють студентам кваліфіковано використовувати отримані практичні і теоретичні навички у своїй практичній діяльності.

Отже, практичні заняття розвивають наукове мислення та мову студентів, дають змогу перевірити їх знання.