ENG | УКР |

Правознавство

081 «ПРАВО»

ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ ЗА ДВОМА РІВНЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ:

 

ПЕРШИЙ (БАКАЛАВРСЬКИЙ) РІВЕНЬ

з тривалістю навчання:

3 роки і 10  місяців – на базі повної загальної середньої освіти

2 роки  і 10 місяців – на базі диплому «молодшого спеціаліста»; «бакалавра»,  «спеціаліста» або «магістра» -отриманих за іншою спеціальністю

Кваліфікація «Бакалавр права»

 

ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ

з тривалістю навчання – 1 рік і 4 місяці.

Кваліфікація «Магістр права»

 

Конкурсні предмети (сертифікати ЗНО):

Перший предмет – українська мова і література;
Другий предмет – історія України;
Третій предмет – математика або іноземна мова.

 

Випускники отримують дипломи освітнього ступеня «БАКАЛАВР» та «МАГІСТР», що дозволяє їм успішно працевлаштуватися у сфері юриспруденції у різних структурах державних органів і приватному секторі. Зокрема:

  • В правоохоронних органах;
  • У судах загальної юрисдикції та спеціалізованих судах;
  • У державній виконавчій службі;
  • У навчальних закладах різних рівнів;
  • Юристами підприємств, установ та організацій;
  • Практикуючими  адвокатами та нотаріусами.

 

                               

Освітній процес забезпечують шістнадцять кандидатів наук та доцентів і два доктори наук. Усі науково-педагогічні працівники є висококваліфікованими та мають значний досвід науково-педагогічної діяльності, великий досвід практичної правоохоронної та правозахисної роботи. 

Високому рівню підготовки сприяє навчально-наукова база: навчальні аудиторії, обладнані сучасною мультимедійною та комп’ютерною технікою, спеціалізовані навчально-методичні кабінети. Зокрема, у числі кращих, є спеціалізований кабінет з криміналістики, зал судових засідань та наукова лабораторія кафедри публічно-правових дисциплін «Правові проблеми запобігання корупції в Україні».

Важливим досягнення факультету Права та лінгвістики є Юридична клініка з надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення. Діючи при факультеті вже десятиліття, вона стала надзвичайно цінним майданчиком набуття практичних фахових навичок нашими студентами. А про рівень якості підготовки наших юристів свідчить те, що за показниками роботи наша Юридична клініка входить до 10-ки найкращих в Україні. Отже, ще зі студентських років, вихованці факультету – майбутні юристи, мають можливість реалізовувати свої знання на практиці.